fronius
Kontakty +48 600 570 730

Części zamienne.

Najwyższa jakość i stała dostępność części przez cały okres eksploatacji.

Pełna dostępność części.

Zawsze i wszędzie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz mając szczególnie na uwadze dobro firmy, stawiamy sobie za cel pełne wsparcie w zakresie stałej dostępności do części zamiennych w całym okresie eksploatacji. Szeroka gama rozwiązań dotycząca części zamiennych, pozwala nam precyzyjnie dostosować się do potrzeb każdego klienta oraz spełnić wszelkie wymagania dotyczące jakości, niezmiennie stojącej na najwyższym poziomie. Pełna dostępność części oraz profesjonalna sieć logistyczna są gwarancją, że części zawsze docierają do miejsca przeznaczenia na czas , bez względu na porę dnia czy nocy.


Serwis części zamiennych

Dostępność przez cały okres użytkowania

Części zamienne

Kompleksowe rozwiązania dla części zamiennych FANUC

Umożliwiamy precyzyjne określenie dostępności komponentów zamiennych dedykowanych do konkretnych modeli w magazynie. Indywidualny sposób magazynowania pozwala na uzyskanie mnóstwa korzyści z redukcji kosztów.

Części zamienne

Części zamienne gwarantowane przez ponad 25 lat

Do czasu kiedy Twoja maszyna będzie w użyciu, zapewnimy oryginalne części zamienne na co najmniej 25 lat. W innym wypadku naprawimy Twoje podzespoły w naszym centrum naprawczym tak, aby osiągnąć poziom zgodny z oryginalnymi specyfikacjami jakości -żywotność Twoich maszyn będzie dłuższa.

Części zamienne

Certyfikat oryginalnego producenta sprzętu

Części zamienne wykorzystywane przez nas zostały w pełni opracowane i wyprodukowane przez firmę FANUC oraz są zgodne najwyższymi standardami jakości. Przeprowadzane ekstremalne testy materiałów zapewniają 12-miesięczną gwarancję oryginalnego producenta sprzętu.
Same korzyści: gwarantowany oryginalny producent sprzętu, bezpieczeństwo inwestycji, najwyższa niezawodność procesów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:


W czym możemy Ci pomóc?

Serwis

Wsparcie techniczne oraz serwis w okresie eksploatowania produktu

Sprawdź jakie usługi związane z Twoją maszyną,
oferujemy w czasie jej użytkowania.

Nasze wsparcie
Serwis

Poznaj szczegóły naszej oferty

Każdy klient i każda firma ma indywidualne potrzeby.
W naszej firmie rozumiemy to doskonale i dlatego przygotowaliśmy spersonalizowany formularz kontaktu z naszymi konsultantami.

Skontaktuj się z nami