fronius
Kontakty +48 600 570 730

Poznaj naszą historię

Zarząd firmy

Radosław Grabowski

Dyrektor Generalny

Założycielem i generalnym dyrektorem Robotyzacja Polska jest Radosław Grabowski, robotyk oraz polski przedsiębiora - wizjoner. Od ponad 20 lat związany jest z procesami technologii spawania i obróbki ściernej dostarczanymi do przemysłu stoczniowego i branży metalowej w tym również innowacyjnych technologiach opierających się przede wszystkim na automatyzacji i robotyzacji. Ostatnie lata działalności ściśle związane z realizacją instalacji zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych oraz procesów obróbki ściernej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma uznanymi producentami nowoczesnych technologii takimi jak FANUC czy 3M posiada wiedzę techniczną i umiejętności realizacji specjalistycznych zagadnień - cechy niezwykle cenione w Przemyśle 4.0.

Paweł Michalunio

Prezes Grupa Północ - Dyrektor Techniczny

Właściciel firmy Pa Mi Serwis. Z dziedziną automatyki przemysłowej związany jest od 2002 r. Przez ostatnie 15 lat zajmował się naprawami, serwisem oraz modernizacją pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych oraz centrów gnących, wykrawarek i wycinarek laserowych. W tym czasie był zatrudniony w firmie, która jako jeden z pionierów na polskim rynku, zajęła się integracją robotów przemysłowych firmy FANUC w procesie gięcia na prasach krawędziowych. Do tej pory posiada na swoim koncie integrację 8 systemów gnących wykorzystujących roboty marki FANUC o udźwigach od 50 do 175 kg oraz pras krawędziowych od 40 do 200 ton nacisku. Ponadto w ramach praktyki projektował i budował systemy m.in. do produkcji ościeżnic drzwiowych, obróbki drzwi PCV oraz spawania zrobotyzowanego.

Piotr Mirocha

Prezes Grupa Południe - Dyrektor Projektów


Zespół Główny

Adam Bukowski

Robotyk - Inżynier Elektronik

Marcin Kopyra

Robotyk - Inżynier Spawalnik

Adam Markowski

Robotyk - Inżynier Mechanik Automatyk

Piotr Bobin

Inżynier Projektant / 3D Designer


Zespół uzupełniający

produkcja@robotyzacja.pl

ponad
[1 000 000]

godzin przepracowanych
przez nasze roboty

ponad
[15 lat]

doświadczenia
w branzy robotycznej

nasz
[ZESPÓŁ]

to pionierzy w realizacji
stanowisk zrobotyzowanych

Początek współpracy

Po niemal roku owocnej kooperacji zdecydowaliśmy się formalnie połączyć siły pod szydlem Robotyzacja Polska. Zdolności, praktyka i wiedza techniczna Pawła w połączeniu z umiejętnościami negocjacyjnymi a także wieloletnim doświadczeniem wynikającym z obecności na rynku robotyzacji Radka, owocują serią rozwiązań sfokusowanych na optymalizacji produktu, jakim jest cela zrobotyzowana - bez względu na branżę. Intuicyjne, dostosowane do potrzeb konkretnego klienta interfejsy HMI. Podzespoły cel takie jak stoły pozycjonujące, podajniki, systemy pomiarowe itp. Zamawiamy i realizujemy w uznanych polskich firmach.

W czym możemy Ci pomóc?

Serwis

Wsparcie techniczne oraz serwis w okresie eksploatowania produktu

Sprawdź jakie usługi związane z Twoją maszyną,
oferujemy w czasie jej użytkowania.

Nasze wsparcie
Serwis

Poznaj szczegóły naszej oferty

Każdy klient i każda firma ma indywidualne potrzeby.
W naszej firmie rozumiemy to doskonale i dlatego przygotowaliśmy spersonalizowany formularz kontaktu z naszymi konsultantami.

Skontaktuj się z nami