Robotyzacja Facebook
Jak działamy
Pełne wsparcie

W okresie użytkowania robota przemysłowego

Elastyczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Wychodząc naprzeciw przeróżnym oczekiwaniom naszych klientów, wsparcie techniczne oraz serwis konserwacji w naszej firmie jest elastycznie dopasowany. Indywidualne podejście do często specyficznych potrzeb ma na celu przede wszystkim zoptymalizować działanie Twojej maszyny a co za tym idzie poprawienie wydajności całej linii produkcyjnej. Bez względu na to czy naszym celem jest wydłużenie czasu pracy danej maszyny czy intensyfikacja jej wydajności nasza uwaga koncentruje się przede wszystkim na kliencie i jego oczekiwaniach. Najlepsze efekty pracy maszyn, eliminacja awarii czy redukcja przestojów wynikających z ewentualnych defektów osiągamy dzięki szerokiej gamie rozwiązań związanych z konserwacją zapobiegawczą, planowaniem prac serwisowych bądź potrzebą szybkiej wymiany konkretnych komponentów. Oferujemy również przestronny katalog zawierający dedykowane programy szkoleniowe oraz bazy części zamiennych.
Wsparcie klienta

Części zamienne dostępne przez cały okres eksploatacji

Gwarantujemy dostęp do oryginalnych części zamiennych przez cały okres użytkowania maszyny - minimum przez 25 lat. System dystrybucji opierający się na 20 centrach serwisowych, specjalistyczna wiedza naszych inżynierów w połączeniu z indywidualnym systemem magazynowania pozwoli na uzyskanie szeregu wymiernych korzyści wynikających z redukcji kosztów. Wszystkie komponenty zamienne posiadają również certyfikat oryginalnego producenta FANUC i najwyższą jakość opracowania i wykonania.
Wsparcie klienta

Serwis konserwacji czyli optymalizacja pracy Twojej maszyny

Pełne wykorzystanie możliwości maszyny przez wydłużenie okresu pracy oraz redukcję niepożądanych przestojów jest możliwe. Dzięki bogatej ofercie pakietów, zawierających dedykowane rozwiązania w zakresie utrzymania sprawności użytkowej oraz dopasowanym metodom konserwacji prognostycznej cze reaktywnej, jesteśmy w stanie maksymalizować czas pracy przy jednoczesnej redukcji ewentualnych przestojów. Ograniczenie niekorzystnego wpływu na produkcję to również najwyższej klasy części zamienne, zawsze i wszędzie dostarczane do naszych klientów.

Twoja maszyna w dobrych rękach
przez cały okres eksploatacji.

Części zamienne

Modernizujemy i remontujemy dla Ciebie

Stabilny rozwój Twojej firmy, wydłużenie pracy Twoich maszyn jest realny dzięki naszym usługom związanym z renowacją i modernizacją istotnych podzespołów i komponentów. Wypróbuj i ciesz się dłuższą żywotność robotów, systemów CNC i poz ostałych maszyn.

Części zamienne

Gwarantujemy jakość

Konserwacja zapobiegawcza, prognostyczna lub reakcyjna, każda z nich przedłuża żywotność Twoich maszyn i zapewnia stabilną produkcję. Na każdą z opcji serwisowych oferujemy spersonalizowane umowy. Dowiedz się, która z nich spełni Twoje wymagania.

Części zamienne

Naprawimy prawie wszystko

Dzięki współpracy z centrum naprawczym FANUC - świetnie wyposażonego w magazyn części zamiennych jesteśmy w stanie naprawić nieomal każdą maszynę szybko i skutecznie.

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo naszych techników obejmujące

  • Symulacje
  • Optymalizujące oprogramowanie komputerowe
  • Consulting w zakresie programowania
  • Asysta dla zastosowań
  • Efektywne programowanie
  • Redukcja czasów cykli
  • Optymalizacja i regulacja systemów wdrożonych
Fundusze Europejskie