Robotyzacja Facebook

Produkcja elektrycznych szaf rozdzielczych

Produkcja elektrycznych szaf rozdzielczych

Cel

Zachować wydajność w zakresie przewidzianych detali, przy zachowaniu norm BHP

Zastosowana technologia

Robot połączony z prasą krawędziową.

Opis stanowiska

Stacjonarnie zamontowany robot Fanuc M710iC/50HS, wyposażony w pojedynczy, modyfikowalny chwytak podciśnieniowy, połączony z prasą krawędziową Safan. System jest w stanie giąć detale o masie od 5 do 10kg.

Korzyści

Założony cel został osiągnięty w całym zakresie detali, jednocześnie poprawiono przewidywalność produkcji. Czas wytwarzania detalu pozostał na założonym poziomie, jednocześnie system pozwolił na zwiększenie wolumenu produkcji bez konieczności zwiększenia obsady zakładu, a cela zajęła miejsce w zakładzie, w którym nie było możliwości zainstalowania maszyny obsługiwanej stale przez operatora.

Dodatkowe zyski

Poprzez powtarzalność ruchu robota i jakość prasy krawędziowej, zdecydowanie zmniejszył się nakład pracy na kolejnych stanowiskach (zgrzewanie i montaż)

Inne Case studies

Skontaktuj się z nami,
aby otrzymać przykładowe zdjęcia z naszych realizacji

Referencje

Przez cały okres współpracy Grupa Kapitałowa Robotyzacja Polska dała się poznać jako podmiot sumienny, dbający o solidność i bezpieczeństwo wykonywanych prac, gotowy sprostać stawianym wysokim wymaganiom jakościowym. W związku z powyższym możemy zarekomendować Grupę Kapitałową Robotyzacja Polska jako solidnego, sprawdzonego, kompletnego i godnego polecenia partnera branży automatyzacji i robotyzacji

Mariusz Baranowski wiceprezes BAGRAMET Sp. z o.o.

Jesteśmy w stanie wyrazić podziw i rzetelności dla firmy Pana Radosława Grabowskiego, jej pracowników, a także wszystkich podwykonawców. W szczególności cenimy sobie wiedzę z zakresu automatyki i robotyki, a bardzo ważnym aspektem jest elastyczne dopasowywanie umowy na każdym etapie jej realizacji

Przemysław Klinkosz prezes zarządu Beckmann Volmer Technology
Fundusze Europejskie