Robotyzacja Facebook

Produkcja szaf stalowych

Produkcja szaf stalowych

Cel

Podnieść wydajność w zakresie detali o średniej i dużej masie, przy zachowaniu norm BHP

Zastosowana technologia

Robot połączony z prasą krawędziową.

Opis stanowiska

Stacjonarnie zamontowany robot Fanuc R2000iB/165F, wyposażony w szybko wymienne chwytaki, połączony z prasą krawędziową Safan. System jest w stanie giąć detale o masie od 30 do 100kg.

Korzyści

Założony cel został osiągnięty szczególnie w zakresie najcięższych detali, natomiast w zakresie detali średnich poprawiono przewidywalność produkcji.

Dodatkowe zyski

Poprzez zastosowane systemy (automatyczny pomiar grubości w prasie oraz powtarzalność ruchu robota) zdecydowanie poprawiła się powtarzalność i jakość detali, a przez to zmniejszył się nakład pracy na kolejnych stanowiskach (spawanie i montaż)

Inne Case studies

Skontaktuj się z nami,
aby otrzymać przykładowe zdjęcia z naszych realizacji

Referencje

Przez cały okres współpracy Grupa Kapitałowa Robotyzacja Polska dała się poznać jako podmiot sumienny, dbający o solidność i bezpieczeństwo wykonywanych prac, gotowy sprostać stawianym wysokim wymaganiom jakościowym. W związku z powyższym możemy zarekomendować Grupę Kapitałową Robotyzacja Polska jako solidnego, sprawdzonego, kompletnego i godnego polecenia partnera branży automatyzacji i robotyzacji

Mariusz Baranowski wiceprezes BAGRAMET Sp. z o.o.

Jesteśmy w stanie wyrazić podziw i rzetelności dla firmy Pana Radosława Grabowskiego, jej pracowników, a także wszystkich podwykonawców. W szczególności cenimy sobie wiedzę z zakresu automatyki i robotyki, a bardzo ważnym aspektem jest elastyczne dopasowywanie umowy na każdym etapie jej realizacji

Przemysław Klinkosz prezes zarządu Beckmann Volmer Technology
Fundusze Europejskie